Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

U nás péče o zákazníka okamžikem prodeje nekončí.

Naším krédem, kterému vděčíme za trvalý růst, je poskytování špičkového poprodejního servisu ke všem produktům, které zákazníkům dodáváme, a vždy rádi nasloucháme jejich přáním i připomínkám.

Servis zajišťujeme po celé České republice. Pozáruční servis poskytujeme min. 10 let ode dne uvedení zařízení do provozu.

Servisní zásahy provádíme v nejkratší možné době a s ohledem na míru omezení funkčnosti zařízení. Individuální požadavky na servisní služby řešíme dohodou se zákazníkem.

Nedílnou součástí servisní činnosti jsou pravidelné údržby. Technici při nich prověří funkce a stav daného zařízení podle výrobcem stanovených procesů a postupů. Optimalizují programové vybavení přesně podle vašich potřeb (customizace). Díky pravidelným údržbám získáte jistotu správného nastavení zařízení a eliminujete možnost vzniku předčasného opotřebení nebo závad.
Všichni technici absolvují pravidelná školení nejen v České republice, ale také u našich zahraničních partnerů, a vlastní potřebná oprávnění i certifikáty.

Vybavení vozidel zákaznického servisu je dokonale promyšlené. Naši servisní technici disponují nejen potřebným know-how, jsou také vybaveni nářadím, nástroji a náhradními díly individuálně uzpůsobenými okruhu prováděných činností.

Dodáváme výhradně originální díly. Sortiment našeho skladu je neustále optimalizován a vynikáme okamžitou dostupností nejvíce obrátkových náhradních dílů.

Naše moto:

Neslibuj nic, co nemůžeš splnit.
Splň víc, než jsi slíbil.

 

Technická podpora
Telefon:
+420 702 000 333
E-mail: servis.ar@accord-praha.cz

Objednat servis

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů